Minder Kiralama ve Kiralık Minder

MİNDER KİRALAMA

Minder kiralama hizmetini alabileceğiniz firmamız, geniş yelpazedeki ürün çeşitliliği ve tecrübeli personeliyle fark yaratan hizmetler sunmaktadır. Minderler bilindiği üzere son 15-20 yılda çok daha sık kullanılır hale gelmiştir. Özellikle organizasyonlarda kalabalık yerlerde koltuk sandalye taşımakla uğraşmak istemeyen kişiler dekoratif açıdan da daha avantajlı olması nedeniyle bu ürünlere başvuru yapmaktadır. Minder kiralama yapılan bazı organizasyonlar şöyledir:

 • Düğün

 • Sünnet düğünü

 • Kına gecesi

 • Doğum günü partisi…

Armut Minder Kiralama

Günümüz şartlarında bilindiği üzere armut minder kiralama hizmeti veren çok sayıda firma görülebilir. Firmamızın benzer işletmelerden farkı, kurumsal zeminden uzaklaşmadan, sistemli ve özenli bir çalışma yapmasıdır. Örneğin armut minder kiralama hizmeti almak isteyen bir kişi ya da kurum, başvuru süreci öncesi ve sonrasında tamamen tecrübeli ekiple devam eder. Tüm sürecin başarılı tamamlanması için buna ihtiyaç vardır. Ayrıca çözüm odaklı çalışılması da ayrıca bir artıdır. Müşterilerimizin memnuniyeti için birtakım prensiplerden ödün vermeden hizmetler sürdürülür.

Kiralık Minder

Sayı, renk açısından onlarca farklı seçeneği kiralık minder firmamızdan bulabilirsiniz. Genellikle kalabalık yerlerde yapılan eğlencelerde insanlar minder satın almak istemez. Çünkü bunlar satın alındıktan sonra yeniden kullanılması genelde pek rastlanan durum değildir. Kullanılsa da yıllar sonra olabilir. Elbette istisna olan durumlar da görülmekle beraber kiralamak bütçe planlaması açısından daha avantajlıdır. Siz de firmamıza dilediğiniz minder sayısı kadar kiralama talebinde bulunabilir ve profesyonel hizmetler alabilirsiniz. Kiralama öncesinde tasarımlarımızı göz gezdirmeniz avantaj sağlayacaktır.

Armut Minder Kiralama

Armut minderler şekil özellikleri açısından eğlenceli eşyalardır. Sırt kısmında yaslanma yeri olması konforlu şekilde oturmayı sağlar. Siz de misafirlerinizi konforlu şekilde ağırlamak için bu minder çeşitlerinden armut minder kiralama yapabilirsiniz. Alınan sonuçların en iyi olması için kiralama öncesinde organizasyonla ilgili ayrıntılı bilgiler vermeniz daha kolay ve hızlı sonuç alınmasını sağlayacaktır. Sayısal olarak kaç kişilik bir grubun katılacağı, mekânın bu kişileri alıp almayacağı ve minderlerin yerleşiminde nasıl plan izleneceği önemli ayrıntılardır. Tam sayıdan biraz fazla minder alınması bu noktada önemlidir. Çünkü gelen kişilerin ayakta kalmaması için fazladan kişinin geleceği düşünülebilir. Önlem alan bakış açısı sizin daha sonra mağdur olmanızı engeller. Bu noktada geniş alanlarda daha az kişilik katılım olacağı zaman armut koltuk kiralama hizmetlerimizden yararlanabileceğinizi de eklemek gerekir. Armut koltuklar da aynı şekilde rahat zaman geçirilmesi bakımından önemlidir.

Yer Minderi Kiralama

Yer minderi kiralama işlemlerinde en iyi şartlarda firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz. Yer minderlerinde armut koltuklarında olduğu gibi üst çıkıntı yoktur. Ancak bunlar armutlara göre daha geniş yapıdadır. Kabarık yapısıyla misafirleriniz konforlu şekilde üzerinde daveti geçirebilir.

Firmamız, İstanbul ilinden gelen tüm taleplerinize hızlı ve ekonomik şekilde yanıt verecektir. Fiyat konusunda da iyi bir çözüm ortağı olan renkli minder kiralama firmamızda birtakım kriterlere göre fiyatlar belirlenir:

 • Minderlerin türü, büyüklüğü, desen ve malzeme özellikleri

 • Talep edilen minder sayısı, ne kadar alanda minder olacağı

 • Genel minder kiralama piyasası fiyatları

 • Ekonomik krizin olup olmaması vs. şeklinde devam eder.

Bazı kurumlarla devamlı olarak minder kiralama işlemleri yapıldığı için uzun vadede sözleşme olabilmektedir. Örneğin bireysel başvurularda birkaç yılda bir kere talep gelirse ki bu sayı daha da az olabilir, kurumsal firmalarda daha sık minder kiralama yapılabilir. Örneğin 50 kişi personeli olan bir firma eğlence düzenlendiğinde buna her yıl ihtiyaç duyacaktır. Bu gibi hallerde firmalarla anlaşma yapılabilmektedir. Sözleşmeli fiyatlar kiralama fiyatlarının daha ekonomik olmasını sağlar.

#MinderKiralama #KiralıkMinder #MinderKiralamaFiyatları #ArmutMinderKiralama

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square